We bieden mensen een thuis in Barendrecht. Om meer mensen een thuis te kunnen bieden, geven we de komende jaren prioriteit aan het toevoegen van corporatiewoningen.
Dit zijn enorme investeringen die consequenties hebben voor de overige opgaven. En als het gaat om grote investeringen, dan hebben we helaas niet meer de luxe om alle opgaven op te pakken zoals we dat deden. Dat betekent dat we goed nadenken wat we doen, hoe we het doen en waar we de prioriteit aan geven. We blijven doen waar we goed in zijn en we vertrouwen erop dat onze samenwerkingspartners en huurders dat ook blijven doen.
We leveren meer dan alleen een betaalbare en veilige woning: we vinden een leefbare woonomgeving net zo belangrijk. Thuis is een prettige, veilige en comfortabele plek waar je tot rust komt. Met buurtbewoners die voor elkaar klaar staan en buren die elkaar gedag zeggen. Thuis voelen; daar heb je elkaar voor nodig want wonen doen we samen. En dat samen wonen in een straat, woongebouw en in de buurt staat onder druk. Daarom blijven we ons ook deze koersplanperiode extra inzetten voor het prettig wonen in de wijk.
Met elkaar werken we aan voldoende beschikbare, betaalbare, duurzame en goed onderhouden woningen in wijken waar het prettig wonen is. Dat doen we door resultaatgerichter te werken met de middelen die we hebben en door intensiever met onze samenwerkingspartners te werken.