Nieuwsbericht
Een cent minder huur en een ander rekeningnummer!
Publicatiedatum: 17-12-2021

Vanaf 13 december hebben we een nieuw administratiesysteem. In principe merkt u hier weinig van, behalve bij het betalen van de huur.
Ander e-mailadres en rekeningnummer
Betaalt u de huur via AcceptEmail? Dan hebt u een link ontvangen van een ander e-mailadres, namelijk [email protected]. De e-mail ziet er iets anders uit dan u gewend bent. Ook is het bankrekeningnummer aangepast waarnaar u het huurbedrag overmaakt. Vanaf nu maakt u de huur over op onze algemene IBAN vande BNG bank: NL50 BNGH 0285 1441 46.
U kunt dit ook controleren op onze internetsite!
Huurprijs mogelijk een cent lager?
In bepaalde gevallen kan het zijn dat uw huurprijs € 0,01 lager is dan de maand december. Dit is geen fout en is het gevolg van de uitsplitsing van uw maandelijkse bijdrage aan uw zonnepanelen. De btw is vanaf nu apart benoemd en berekend. Dit leidt in een aantal situaties tot afrondingsverschillen van een cent.